HAKKIMIZDA

 

 1999 yılında İstanbul'da kurulan firmamız,  ilkeli  çalışma anlayışı  sayesinde, kısa sürede elektronik sektöründe  bulunan lider firmalar arasına  adını yazdırmayı başarmıştır.

 

Şirketimiz faaliyetine başladığı ilk yıllarda, Türkiye’nin Bir çok iline ve Dünya üzerindeki bir çok ülkeye Elektronik Komponent tedarik işini başarıyla yapmış olup, led teknolojisindeki gelişmeleri ve bu sektördeki tedarikçi boşluğunu kaliteli bir şekilde değerlendirmek adına, yatırım faaliyetlerinin çoğunu, bu alana kaydırmıştır. Firmamız, led distribütörlüğü ve led modül üretimi aydınlatma ürünleri imalat ve satışı, çağrı cihazı sistemleri satışı, alüminyum soğutucu profilleri satışı  faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. İstanbul Beyoğlu, Şişhane bölgesinde  bulunan mağazamızı ziyaret ederek ürünlerimizi görebilirsiniz.

 

Distribütörlüklerimiz ve Üretim Faaliyetlerimiz

 

Led ve Aydınlatma Ürünleri

2004 yılında yatırımlarını bu alana kaydırma kararı alan şirket yönetimimiz, sektöre hızlı bir şekilde giriş yaparak, Led teknolojisi alanında Dünya lideri firmalardan biri olan Edison Opto Corp.’un Türkiye distribütörlüğünü alarak, şirketimizi, bu sektördeki lokomotif ithalatçı firmalardan biri haline getirmiştir. Başarılı iş disiplinimiz sayesinde distribütörlüğünü yaptığımız Edison Opto Corp.’un tüm Dünya’daki ithalatçı firmaları arasında 2010 yılından 2016 yılına kadar Almanya ve İngiltere gibi ülkeleri geride bırakarak tam yedi yıl boyunca satış birinciliğini elinden bırakmayarak, bu alanda ne kadar başarılı olduğunu tüm sektöre ve müşterilerine kanıtlamıştır.

 

2001 yılında kurulan Tayvan menşeili Edison Opto şirketinin gücünü arkasına alarak, Led ve aydınlatma ürünlerinin ülkemizde satışını 15 senedir başarıyla sürdürmekteyiz. Led ve aydınlatma ürünlerindeki ürün çeşitliliği konusunda oldukça zengin olan firmamız, her türlü aydınlatma çözümlerinize hızlı bir şekilde cevap veriyor.

 

2010 yılından beri UV LED üretimi yapan Amerikan markası olan Crystal IS firmasının, 2015 ylından itibaren Power Led, SMD, COB Led çipleri ürünlerinin üretimini yapan LekoLed  firmasının ve 2016 yılı itibari ile Cob Led  üretimi yapan LedTeen markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız.  Ayrıca en yeni distribütörlüklerimizden led ampül konusunda uluslararası tecrübeye sahip FSL marka led ampüllerin de Türkiye satış  temsilciliğini yapıyoruz.

 

Led teknolojik ürünleri satışı yanında, üretime de büyük önem firmamız, Sakarya’da 800 m2 alanda kurulmuş  ileri teknolojili cihazlarla donatılmış fabrikamızda, İDES led aydınlatma markası adı altında üretim faaliyetlerini sürdürerek, ülkemizdeki bir çok ile ve yurt dışına ürün satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Böylece yaptığımız ihracat ile ülkemize katma değer sağlamaya da devam ediyoruz.

 

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için, www.ledstok.com sitemizi, ürün çeşitliliğimizi görüp, led ile yaşam alanlarınıza sihirli dokunuşlar katabileceğiniz farklı led aydınlatma tasarımlarımızı keşfetmek için www.magicledcorner sitemizi ve led ile aydınlatma alanındaki yerli imalatlarımızı detaylı incelemek için www.ideselektronik.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 Otomotiv

 2016 yılından itibaren Taiwan menşeili Edison grubu iştiraklerinden Ledionopto firmasının otomotiv sektörüne yönelik led far ampüllerinin distribütörlüğünü Türkiye geneli satış ve dağıtımını yapmaktayız.

 

Çağrı Cihazı Sistemleri

2013 yılında distribütörlük anlaşması yaptığımız, alanında dünya devi olan  USA JTECH ve İngiltere menşeili CST “call system technology” firması çağrı cihazı sistemleri ile bu alanda uygun çözümler sunuyoruz. Bu alanda çağrı cihazı sistemlerinin son teknolojileri kullanılarak, restoranlar, hastaneler, kafeler, fastfoodlar, barlar ve bu tür hizmete ihtiyaç duyan her türlü alanda, müşterilere rahatsızlık vermeden, personel çağrı ihtiyacı duyan işletmelere akıllı çözümler sunuyoruz. 

 

Alüminyum Soğutucular

Firmamızın diğer bir faaliyet alanı da Alüminyum soğutucu profilleridir. Bu alanda da oldukça iddialı olan ve kaliteli hizmet anlayışında faaliyet gösteren firmamız, Tayvan menşeili Mechatronix  firmasının resmi Türkiye distribütörüdür. Alüminyum soğutucular zengin ürün çeşitliliğimiz yanında, özel taleplerinize de hızlı çözümler sunarak müşterilerimize hizmet ediyoruz.