Call Center: +90212 481 36 92

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

1999 yılında İstanbul'da kurulan firmamız, ilkeli çalışma anlayışı sayesinde, kısa sürede elektronik sektöründe bulunan lider firmalar arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

 

Şirketimiz faaliyetine başladığı ilk yıllarda, Elektronik Komponent tedarik işini başarıyla yapmış olup, led teknolojisindeki gelişmeleri ve bu sektördeki tedarikçi boşluğunu kaliteli bir şekilde değerlendirmek adına, yatırım faaliyetlerinin çoğunu, bu alana kaydırmıştır. Firmamız, led distribütörlüğü ve led modül üretimi aydınlatma ürünleri imalat ve satışı, alüminyum soğutucu profilleri satışı faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. İstanbul Beyoğlu, Şişhane bölgesinde bulunan mağazamızı ziyaret ederek ürünlerimizi görebilirsiniz.

 

Distribütörlüklerimiz ve Üretim Faaliyetlerimiz

 

Led ve Aydınlatma Ürünleri

2004 yılında yatırımlarını bu alana kaydırma kararı alan şirket yönetimimiz, sektöre hızlı bir şekilde giriş yaparak, Led teknolojisi alanında Dünya lideri firmalardan biri olan Edison Opto Corp.’un Türkiye distribütörlüğünü alarak, şirketimizi, bu sektördeki lokomotif ithalatçı firmalardan biri haline getirmiştir. Başarılı iş disiplinimiz sayesinde distribütörlüğünü yaptığımız Edison Opto Corp.’un tüm Dünya’daki ithalatçı firmaları arasında 2010 yılından 2016 yılına kadar Almanya ve İngiltere gibi ülkeleri geride bırakarak tam yedi yıl boyunca satış birinciliğini elinden bırakmayarak, bu alanda ne kadar başarılı olduğunu tüm sektöre ve müşterilerine kanıtlamıştır.

 

2001 yılında kurulan Tayvan menşeili Edison Opto şirketinin gücünü arkasına alarak, Led ve aydınlatma ürünlerinin ülkemizde satışını 15 senedir başarıyla sürdürmekteyiz. Led ve aydınlatma ürünlerindeki ürün çeşitliliği konusunda oldukça zengin olan firmamız, her türlü aydınlatma çözümlerinize hızlı bir şekilde cevap veriyor.

 

2010 yılından beri UV LED üretimi yapan Amerikan markası olan Crystal IS firmasının, 2015 ylından itibaren Power Led, SMD, COB Led çipleri ürünlerinin üretimini yapan LekoLed firmasının ve 2016 yılı itibari ile Cob Led üretimi yapan LedTeen markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız.

 

Led teknolojik ürünleri satışı yanında, üretime de büyük önem firmamız, Sakarya’da 800 m2 alanda kurulmuş ileri teknolojili cihazlarla donatılmış fabrikamızda, İDES led aydınlatma markası adı altında üretim faaliyetlerini sürdürerek, ülkemizdeki bir çok ile ve yurt dışına ürün satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Böylece yaptığımız ihracat ile ülkemize katma değer sağlamaya da devam ediyoruz.